Usługa przeglądu

Wartungsverträge

Profesjonalna pielęgnacja i kontrola działania urządzeń Miele

Urządzenia Miele są zaprojektowane i wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz przetestowane pod kątem trwałości. Aby mogły służyć przez długie lata oferujemy wyjątkową usługę pielęgnacji i konserwacji. 

To jednorazowa usługa dedykowana urządzeniom Miele i świadczona przez naszych wykwalifikowanych techników. Obejmuje gruntowne czyszczenie i konserwację urządzeń specjalnymi środkami do pielęgnacji oraz pomiar ich wydajności za pomocą narzędzi diagnostycznych.

W ramach usługi technik zainstaluje i zaktualizuje oprogramowanie (jeśli to możliwe), a także udzieli cennych wskazówek dotyczących eksploatacji i obsługi urządzeń, aby zapewnić ich optymalną wydajność.

 

Korzyści:

Przedłużenie trwałości urządzeń
Dzięki precyzyjnemu czyszczeniu przeprowadzonemu przez ekspertów Miele, urządzenia będą zawsze w doskonałym stanie.

Perfekcyjne rezultaty
Regularna pielęgnacja, testowanie funkcjonalności oraz aktualizacja oprogramowania zapewnią osiąganie najlepszych rezultatów.

Wartościowe wskazówki
Eksperci Miele pozostają do Państwa dyspozycji i chętnie udzielą wszelkich porad dotyczących obsługi i pielęgnacji urządzeń.

Za usługę przeglądu pobierane są następujące opłaty:

Grupa urządzeń Cena za urządzenie
(w PLN, z VAT) 
 
Grupa urządzeń A: ekspres do kawy, zmywarka, piekarnik, urządzenie do gotowania na parze, suszarka, pralko-suszarka, pralka  390,00*  
Grupa urządzeń B: CombiSet, wyciąg kuchenny, FashionMaster, zamrażarka, chłodziarka, chłodziarko-zamrażarka, płyta grzewcza, kuchnia mikrofalowa, prasowalnica, szuflada do podgrzewania, chłodziarka na wino  280,00*  

*cena nie zawiera kosztów dojazdu.

 

Kontakt

Więcej informacji

Opis Format Pobieranie
Ulotka o przeglądzie urządzeń Miele PDF Pobieranie