Rozwiązania dla Hotele, pensjonaty, kwatery turystyczne

Perfekcyjny występ

Zawsze zadbane pranie i błyszczące naczynia

Pranie, suszenie, maglowanie - optymalna czystość i perfekcyjne wykończenie prania są tak samo ważne dla okazania gościnności w hotelach i pensjonatach, jak błyszczące naczynia i przejrzyste szkło. Profesjonalny serwis dla zadowolonych gości: W hotelu program uszczęśliwiania rozpoczyna się w czystej pościeli i z przyjemnie miękkimi rzeczami frotte na basenach i w salonach wellnes. To stawia wysokie wymagania wobec czyszczenia i pielęgnacji prania, które można optymalnie spełnić we własnej hotelowej pralni. Zmywarki Miele zapewniają dobre wrażenia wzrokowe przy eleganckim 3-daniowym menu lub lampce wina w barze. Dostosowane do potrzeb pojemności urządzeń uzupełnione o optymalnie dobrane środki myjące gwarantują przy tym najwyższą ekonomiczność. Profesjonalne pralnice i zmywarki Miele, indywidualnie dostosowane do rzeczywistych potrzeb mniejszych lub większych przedsiębiorstw, stanowią ekonomiczne rozwiązanie dla perspektywicznie kalkulującej branży hotelarskiej.

Referencje

Legenda przy Bramie Brandenburskiej

Adlon oferuje pierwszorzędną jakość w zakresie wyposażenia i serwisu. Perfekcyjna aranżacja i dekoracja wnętrz i obszaru na zewnątrz jest przy tym tak samo oczywista jak profesjonalny 24-godzinny serwis pokojowy a na życzenie osobisty konsjerż do dyspozycji. Kulinarny świat hotelu oferuje wyszukaną kuchnię, od wybornych śniadań, poprzez własne wyroby cukiernicze, aż po kompozycje Gourmet w restauracji Lorenz Adlon.

Przysmaki w słońcu południa:

Wellness w mistycznej atmosferze: Jeszcze nie tak dawno wielu mieszkańców Saint-Tropez było przekonanych o tym, że przebywa tutaj duch. Po tym, jak zmarł ostatni właściciel i mały pociąg, którym goście jeździli przez położony w pobliżu piniowy las, odbył swoją ostatnią podróż, dotychczasowe luksusowe życie w małym zamku zmieniło się w samotnię na wzgórzu nad wsią.

Zapierające dech w piersiach kulisy

Własny świat wakacyjny: Hotel Ebner's Waldhof łączy przyjemne uczucie osobistej opieki z bogatą ofertą. Prawie bezgraniczne możliwości spędzania wolnego czasu oferuje własne pole golfowe ze szkółką golfową, plaża nad jeziorem, łąka i taras do leżakowania oraz atrakcyjne SPA ze strefą welness, beauty i terapiami zdrowotnymi.