Rozwiązania dla Restauracje

Perfekcyjne urządzenia do codziennej pracy

Prawdziwa moc połysku

Nienaganne rezultaty zmywania w gastronomii powinny być oczywistością. Zmywarki i pralnice Miele Professional gwarantują najlepsze rezultaty przy najmniejszych kosztach. Szybko i higienicznie.
Zmywarki profesjonalne Miele z systemem zbiornikowym pracują szczególnie szybko, ekonomicznie i są w każdej chwili gotowe do pracy. Krótkie czasy przebiegów i łatwa obsługa umożliwiają wysoką przepustowość naczyń. Są one perfekcyjnym rozwiązaniem, ponieważ w hotelarstwie i gastronomii chodzi o szczególnie szybkie uzyskanie dokładnych rezultatów czyszczenia.
Czyste obrusy i serwetki są wizytówką zadbanej gastronomii. Optymalna czystość oraz perfekcyjne wykończenie prania są decydującymi czynnikami dla wywarcia wrażenia na gościach. Dostosowane do potrzeb pojemności urządzeń uzupełnione o optymalnie dobrane środki myjące gwarantują przy tym najwyższą ekonomiczność.

Referencje

Komfortowy adres w zielonym ogrodzie

W hotelu Rackmers Hof o każdej porze roku komfortowe apartamenty zapraszają na odprężający i rozkoszny pobyt. Na swoim własnym tarasie, przy szklaneczce wina, goście mogą się w pełni rozkoszować słońcem, pięknym ogrodem i spokojem tej wyspiarskiej miejscowości. Pieczołowicie odnowiona i rozbudowana historyczna posiadłość oferuje warunki do niezapomnianego urlopu w sercu wyspy Föhr.

Zapierające dech w piersiach kulisy

Własny świat wakacyjny: Hotel Ebner's Waldhof łączy przyjemne uczucie osobistej opieki z bogatą ofertą. Prawie bezgraniczne możliwości spędzania wolnego czasu oferuje własne pole golfowe ze szkółką golfową, plaża nad jeziorem, łąka i taras do leżakowania oraz atrakcyjne SPA ze strefą welness, beauty i terapiami zdrowotnymi.

Legenda przy Bramie Brandenburskiej

Adlon oferuje pierwszorzędną jakość w zakresie wyposażenia i serwisu. Perfekcyjna aranżacja i dekoracja wnętrz i obszaru na zewnątrz jest przy tym tak samo oczywista jak profesjonalny 24-godzinny serwis pokojowy a na życzenie osobisty konsjerż do dyspozycji. Kulinarny świat hotelu oferuje wyszukaną kuchnię, od wybornych śniadań, poprzez własne wyroby cukiernicze, aż po kompozycje Gourmet w restauracji Lorenz Adlon.