Rozwiązania dla Salony kosmetyczne, wellness i fitness

Perfekcyjnie zadbane pranie jako czynnik szczęścia

Goście przyzwyczajeni do miękkiego frotte

Lub do ręczników kąpielowych: Pranie frotte zawsze musi być miękkie i ładnie pachnieć. Pranie ma zawsze duże znaczenie materialne, emocjonalne lub reprezentacyjne. Z tego względu w Miele Professional bardzo ważną pozycję zajmuje pielęgnacja prania. Wiele naszych innowacji ma na celu umożliwienie Państwu zachowanie maksymalnej wartości tekstyliów. Chyba najbardziej znanym przykładem jest bęben SoftCare Miele. Dzięki temu opatentowanemu rozwiązaniu nasze pralki i suszarki obchodzą się z Państwa praniem niezwykle łagodnie.

Referencje

Legenda przy Bramie Brandenburskiej

Adlon oferuje pierwszorzędną jakość w zakresie wyposażenia i serwisu. Perfekcyjna aranżacja i dekoracja wnętrz i obszaru na zewnątrz jest przy tym tak samo oczywista jak profesjonalny 24-godzinny serwis pokojowy a na życzenie osobisty konsjerż do dyspozycji. Kulinarny świat hotelu oferuje wyszukaną kuchnię, od wybornych śniadań, poprzez własne wyroby cukiernicze, aż po kompozycje Gourmet w restauracji Lorenz Adlon.

Przysmaki w słońcu południa:

Wellness w mistycznej atmosferze: Jeszcze nie tak dawno wielu mieszkańców Saint-Tropez było przekonanych o tym, że przebywa tutaj duch. Po tym, jak zmarł ostatni właściciel i mały pociąg, którym goście jeździli przez położony w pobliżu piniowy las, odbył swoją ostatnią podróż, dotychczasowe luksusowe życie w małym zamku zmieniło się w samotnię na wzgórzu nad wsią.

Zapierające dech w piersiach kulisy

Własny świat wakacyjny: Hotel Ebner's Waldhof łączy przyjemne uczucie osobistej opieki z bogatą ofertą. Prawie bezgraniczne możliwości spędzania wolnego czasu oferuje własne pole golfowe ze szkółką golfową, plaża nad jeziorem, łąka i taras do leżakowania oraz atrakcyjne SPA ze strefą welness, beauty i terapiami zdrowotnymi.