Rozwiązania dla Szpitale i kliniki

Higiena we wszystkich obszarach

Mocne, bezpieczne i efektywne

Przy opracowywaniu rozwiązań reprocesingowych dla klinik od ponad 50 lat Miele konsekwentnie stawia na ścisłą współpracę z lekarzami, ekspertami ds. higieny i producentami narzędzi. Ważnym efektem tej współpracy jest rozwiązanie systemowe dla obiegu narzędzi bez słabych punktów. Z myjniami dezynfektorami, myjniami do kontenerów i wózków, sterylizatorami i komorami do dezynfekcji materaców osiąga się perfekcyjne rezultaty przygotowywania i najwyższą ekonomiczność w centralnych sterylizatorniach. Dla kuchni stacjonarnych Miele oferuje profesjonalne zmywarki wykorzystujące świeżą wodę z wysoką temperaturą spłukiwania i programem dezynfekcji termicznej dla szybkiego, higienicznego czyszczenia. Pralnice Miele Professional korzystają z programów dezynfekcyjnych zgodnych z RKI ew. VAH. Zapewniają one idealne warunki do gruntownego przygotowywania infekcyjnego lub zagrożonego infekcją prania szpitalnego. Wydajne pralnice z bębnami o objętości od 160 do 320 litrów umożliwiają we wszystkich obszarach optymalny podział przestrzeni na czystą i brudną stronę, co zyskuje duże znaczenie w zakładach zajmujących się przygotowywaniem problematycznego prania.

Referencje

Centrum Kompetencyjne Medycyny Człowieka

W służbie pacjentów i nauki: Akademickie Centrum Medyczne powstało z połączenia dwóch klinik uniwersyteckich, Binnengasthuis i Wilhelmina Gasthuis, z Wydziałem Medycznym Uniwersytetu w Amsterdamie. W ten sposób uzyskano platformę do udanego połączenia opieki nad pacjentami, badań naukowych i wykształcenia medycznego.

W służbie ludziom

AZ Jan Palfijn Gent może się poszczycić prawie 800-letnią historią. Ufundowany w 1228 roku dla wsparcia osób potrzebujących szpital jest dzisiaj nowoczesnym centrum medycznym najwyższej klasy.

Nowoczesna medycyna i głębokie przekonanie

„You Believe, We Care", brzmi motto seulskiego szpitala St. Mary's. Medycyna na najwyższym światowym poziomie spotyka się tutaj z głęboko odczuwanym respektem dla życia. W efekcie pacjenci otrzymują kompleksową opiekę, która w każdym aspekcie może stanowić wzór do naśladowania.